XV Kongres Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Wiedzą

Data:
16-17 kwietnia 2018 r.
Miejsce:
Ciechocinek

W imieniu Rady Naukowej i Biura Kongresu mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XV Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Wiedzą nt.: "ZARZĄDZANIE WIEDZĄ - TEORIA I PRAKTYKA", który odbędzie się w dniach 16 - 17 kwietnia 2018 r. w Ciechocinku (Hotel Amazonka).

 

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Członkowie i Sympatycy PSZW

 

Kolejny rok działalności Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Wiedzą realizowany był w warunkach zmian Zarządu Stowarzyszenia związanych z obiektywnymi okolicznościami personalnymi. Oczekujemy jeszcze obecnie na uprawomocnienie się tych zmian poprzez ich zatwierdzenie w KRS. Wtedy też przekażemy Państwu szczegóły związane z tymi zmianami oraz ich konsekwencje na przyszłość.

W działalności wydawniczej Stowarzyszenia obserwujemy stabilizację związaną z decyzją MNiSW o utrzymaniu dotychczas obowiązującej punktacji czasopism.

Doświadczenia roku bieżącego potwierdziły, że kontynuacja działalności wydawniczej łączy się z koniecznością poszukiwania nowych możliwości w tym zakresie, co będzie także przedmiotem dyskusji w czasie obrad XV Kongresu Stowarzyszenia.

Zapraszam Państwa na spotkanie w ramach XV Kongresu PSZW, który będzie miał miejsce w dniach 16-17 kwietnia 2018 r. w hotelu „Amazonka” w Ciechocinku.

Proszę wszystkich aktywnych członków Stowarzyszenia do przekazania swoich propozycji aktywizacji działalności PSZW.

Bliższe szczegóły o publikacjach i programie Kongresu zostaną przekazane Państwu na początku przyszłego roku.

 

Serdecznie pozdrawiam,

Prezes Zarządu

Waldemar Bojar

 

BIURO KONGRESU

Elżbieta Łopatkowa - zgłoszenia udziału, sprawy organizacyjne

Daniel Zwierzchowski - sprawy techniczne

tel.: (52)-340-81-81

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.